طراحی سایت
گروه میکروب شناسی

به سایت گروه آموزشی باکتری شناسی و ویروس شناسی دانشگاه علوم پزشکی ایلام خوش آمدید

 

ارتقاء مرتبه علمی جناب آقای دکتر ایرج پاکزاد عضو محترم هیئت علمی گروه میکروب شناسی به مرتبه استادی

با  کمال مسرت ، به اطلاع اساتید، دانشجویان و پژوهشگران محترم می رساند که : جناب آقای دکتر ایرج پاکزاد از اعضاه محترم گروه میکروب شناسی و مدیر این گروه  به درجه استاد تمامی ارتقاء یافتند.ضمن عرض تبریک ، برای ایشان آرزوی موفقیت روز افزون را مسئلت داریم.

افزایش تولیدات علمی و موفقیت اساتید محترم گروه میکروب شناسی دانشکده پزشکی  در آخرین رتبه بندی علم سنجی دانشگاه علوم پزشکی ایلام

بر اساس آخرین رتبه بندی علم سنجی اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی ایلام آقایان دکتر نورخدا صادقی فرد استاد تمام میکروب شناسی بالینی و دکتر مروت طاهری کلانی دانشیار پایه استادی میکروب شناسی بالینی همچنان در میان سه نفر برتر دانشگاه قرار دارند که موفقیت بسیار بزرگی برای گروه میکروب شناسی دانشکده محسوب می شود. بر این اساس گزارش کامل آن در سایت دانشگاه علوم پزشکی ایلام وجود دارد در حال حاضر بر اساس تعداد مقالات در پاب مد، ای اس ای و اسکوپوس آقای دکتر صادقی فرد در رتبه های سوم، سوم و دوم دانشگاه و آقای دکتر طاهری کلانی در رتبه های دوم، اول و سوم دانشگاه قرار دارند. هم چنین بر اساس شاخص اچ ایندکس آقایان دکتر صادقی فرد و دکتر طاهری کلانی با کسب اچ ایندکس 8 مشترکا در رتبه دوم دانشگاه قرار دارند. اعضای گروه این موفقیت را به این عزیزان تبریک گفته و برای این عزیزان و نیز سایر اعضای محترم گروه آرزوی سلامتی و کسب موفقیت های بیشتر را دارند.

 

ارتقای مرتبه آقای دکتر نورخدا صادقی فرد عضو هیات علمی گروه میکروب شناسی دانشکده پزشکی به درجه استادی

دکتر نورخدا صادقی فرد از اساتید برجسته میکروب شناسی دانشگاه به درجه استادی ارتقاء پیدا کرد. لازم به ذکر است آقای دکتر صادقی فرد بعنوان اولین استاد تاریخ دانشگاه علوم پزشکی و استان ایلام محسوب می شود و تاکنون هیچ فردی در سطح دانشگاههای استان ایلام به این موفقیت دست پیدا نکرده است. اعضای گروه میکروب شناسی دانشکده پزشکی این موفقیت را به ایشان تبریک عرض می نمایند. انشاالله در آینده نزدیک شاهد ارتقای سایر اساتید گروه به درجه استادی باشیم.

 

 

 

موفقيت اعضاي هيات علمي گروه ميكروب شناسي دانشكده پزشكي در آخرين رتبه بندي علم سنجي دانشگاه: در آخرين رتبه بندي علم سنجي دانشگاه كه توسط واحد علم سنجي معاونت تحقيقات و فناوري دانشگاه اعلام گرديد دو نفر از اساتيد گروه ميكروب شناسي در ميان سه نفر اول دانشگاه علوم پزشكي ايلام قرار دارند. بر اين اساس در تعداد مقالات نمايه شده در پايگاه استنادي ISI WOS و PubMed آقاي دكتر طاهري كلاني با 33 مقاله و دكتر صادقي فرد با 29 مقاله رتبه هاي دوم و سوم دانشگاه را در اختيار دارند. هم چنين در مقالات نمايه شده در Scopus آقاي دكتر نورخدا صادقي فرد با 57 مقاله در رتبه اول دانشگاه و آقاي دكتر طاهري كلاني با 43 مقاله  در رتبه سوم قرار دارند . هم چنين در اچ ايندكس آقايان دكتر نورخدا صادقي فرد و دكتر مروت طاهري كلاني پس از دكتر دلپيشه دانشيار اپيدميولوژي باليني كه داراي اچ ايندكس 9 مي باشند با اچ ايندكس هاي 7 و 6 در رتبه هاي دوم و سوم دانشگاه قرار دارند كه اين موفقيت هاي عظيم را به اين اساتيد و ساير اعضا و پرسنل گروه ميكروب شناسي دانشكده پزشكي تبريك عرض مي كنيم.

 


 

 

 

 

 

جستجو